Stamboom Klavers » Henderkien Luit (1907-)

Persoonlijke gegevens Henderkien Luit 


Gezin van Henderkien Luit

Zij is getrouwd met Gerrit Voorham.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1932 te Odoorn, Drenthe, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Hendrik Voorham  1934-1938
  3. NN Voorham  1939

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderkien Luit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderkien Luit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderkien Luit

Adolf Geerligs
± 1828-????
Geert Luit
1867-1938

Henderkien Luit
1907-????

1932
NN Voorham
1939-1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 188
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1907 lag tussen 9,8 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 6 mei 1932 was gemiddeld 5,7 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Luit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luit (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I492576.php : benaderd 9 januari 2026), "Henderkien Luit (1907-)".