Stamboom Klavers » Annechien Stevens (1907-)

Persoonlijke gegevens Annechien Stevens 

  • Zij is geboren op 5 november 1907 in Nieuwe-Pekela, Groningen, Nederland.
    Geboorteakte tnv Kuiper; erkenning 4-6-1938.
  • Een kind van Boele Stevens en Rika Kuiper
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 februari 2024.

Gezin van Annechien Stevens

Zij is getrouwd met Gerrit van der Sluis.

Zij zijn getrouwd op 18 november 1933 te Emmen, Drenthe, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Zij verhuizen 13-11-1935 (per woonwagen) van Emmen naar Ter-Apel.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 8 augustus 1947 te Groningen.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annechien Stevens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annechien Stevens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annechien Stevens

Boele Stevens
± 1877-????
Rika Kuiper
± 1878-????

Annechien Stevens
1907-????

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 313
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 575

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1907 was gemiddeld 4,0 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 18 november 1933 lag tussen 2,0 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
    • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
    • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stevens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stevens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stevens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stevens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I487619.php : benaderd 11 januari 2026), "Annechien Stevens (1907-)".