Stamboom Klavers » Geessien Zondag (1915-2011)

Persoonlijke gegevens Geessien Zondag 


Gezin van Geessien Zondag

Zij is getrouwd met Jan Mik.

Zij zijn getrouwd op 21 maart 1944 te Borger, Drenthe, zij was toen 28 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Geessien Zondag

Beroep: 1944 naaister.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geessien Zondag?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geessien Zondag

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geessien Zondag

Evert Zondag
± 1859-????
Geessien Bos
± 1860-????
Jan Zondag
1888-1953

Geessien Zondag
1915-2011

1944

Jan Mik
1913-1982


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 218
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 september 1915 lag tussen 9,8 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 5,6 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
  • De temperatuur op 21 maart 1944 lag tussen -1,0 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
    • 30 juni » Voorlopig verschijnt het laatste nummer van het Dagblad van het Oosten.
    • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
    • 28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
    • 13 oktober » In Zwolle worden zeven mensen gefusilleerd voor verzetsdaden, later wordt het Monument op de schietbaan Berkum voor hen opgericht.
    • 27 oktober » Bevrijding van Tilburg.
  • De temperatuur op 1 maart 2011 lag tussen 1,2 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Voor het eerst sinds 1956 wordt op Het Kasteel weer gevoetbald om de Zilveren Bal. De wedstrijd gaat tussen Sparta Rotterdam en Feyenoord, en eindigt in een 4-2-overwinning voor Feyenoord.
    • 11 januari » Na overvloedige regenval komen meer dan 500 mensen om door overstromingen en modderstromen in de Braziliaanse staat Rio de Janeiro.
    • 16 juli » De aan kanker lijdende president Hugo Chávez van Venezuela draagt vlak voor zijn vertrek naar Cuba een deel van zijn macht over.
    • 8 september » Een aardbeving met een kracht van 4.5 op de schaal van Richter wordt door een groot deel van Nederland gevoeld. Het epicentrum ligt in het Duitse Goch.
    • 30 oktober » Op het Buddh International Circuit wordt de allereerste Formule 1-race in India gehouden. De Duitser Sebastian Vettel van het team Red Bull Racing was de winnaar.
    • 3 december » Het negende Junior Eurovisiesongfestival 2011 vindt plaats in Jerevan, Armenië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zondag

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zondag.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zondag.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zondag (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I486464.php : benaderd 9 januari 2026), "Geessien Zondag (1915-2011)".