Stamboom Klavers » Henri Rombouts (1886-1964)

Persoonlijke gegevens Henri Rombouts 


Gezin van Henri Rombouts

Hij is getrouwd met Maria Wilhelmina Ockerse.

Zij zijn getrouwd op 7 december 1916 te Den-Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 2-1-1925 van Bussum naar Klazienaveen; 29-6-1933 naar Den-Haag.

Kind(eren):



Notities over Henri Rombouts

Beroep: 1916 suiker scheikundige; 1925-1933 directeur Purit, Klazienaveen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henri Rombouts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henri Rombouts

Henri Rombouts
1886-1964

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 191
  3. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 1277

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1886 lag rond de 6,8 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
  • De temperatuur op 7 december 1916 lag tussen -0,5 °C en 2,0 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
  • De temperatuur op 16 maart 1964 lag tussen -4,2 °C en 5,3 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 25 mei » David Sutch vaart naar legerfort Shivering Sands om Radio Sutch te beginnen.
    • 10 juli » Het Beatles album A Hard Day's Night en de gelijknamige single komen uit in het Verenigd Koninkrijk.
    • 14 juli » De Franse wielrenner Jacques Anquetil wint voor de vijfde keer de Ronde van Frankrijk.
    • 17 september » De Belgische organisatie Oxfam wordt opgericht.
    • 21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rombouts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rombouts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rombouts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rombouts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I485975.php : benaderd 12 februari 2026), "Henri Rombouts (1886-1964)".