Stamboom Klavers » Bettien Knorren (1928-< 2024)

Persoonlijke gegevens Bettien Knorren 


Gezin van Bettien Knorren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bettien Knorren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bettien Knorren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bettien Knorren

Jan Knorren
± 1866-1932
Annegien Grit
± 1866-1928
Bettien Kok
1871-1949

Bettien Knorren
1928-< 2024


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1928 lag tussen 1,7 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 8,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » John DeLorean, Amerikaans ingenieur en autofabrikant († 2005)
  • 1926 » Pat Flaherty, Amerikaans autocoureur († 2002)
  • 1926 » Walter Sedlmayr, Duits acteur († 1990)
  • 1927 » Herman Emmink, Nederlands zanger en presentator († 2013)
  • 1928 » Cas Baas, Nederlands Bevelhebber der Luchtstrijdkrachten († 2007)
  • 1928 » Péter Bacsó, Hongaars filmregisseur († 2009)

Over de familienaam Knorren

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knorren.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knorren.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knorren (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I485911.php : benaderd 14 januari 2026), "Bettien Knorren (1928-< 2024)".