De temperatuur op 17 juni 1941 lag tussen 6,6 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 14,8 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
6 mei » Vjatsjeslav Molotov wordt als voorzitter van de Raad van Volkscommissarissen (premier) van de Sovjet-Unie vervangen door Jozef Stalin.
20 mei » Duitse troepen vallen Kreta binnen.
6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.
23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
Dag van overlijden 10 juli 2007
De temperatuur op 10 juli 2007 lag tussen 8,3 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint zijn eerste wereldtitel bij de Professional Darts Corporation door in de finale de Engelsman Phil Taylor met 7-6 te verslaan.
28 januari » Roger Federer wint de Australian Open door in de finale de Chileen Fernando González te verslaan met 7-6 6-4 6-4. Het was voor de Zwitser zijn 10e Grand Slam-titel.
17 juni » De Nederlandse Paralympisch atlete Annette Roozen krijgt een Bronzen Nelli Cooman op de Nelli Cooman Games voor haar prestaties (WR 100m en 200m (eerste wedstrijd op de 200m)).
29 juni » In Londen wordt een aanslag verijdeld door de grotendeels toevallige tijdige vondst van twee autobommen, dankzij de geur van lekkende benzine. Deze moesten waarschijnlijk ontploffen tijdens de ochtendspits.
28 augustus » Abdullah Gül wordt door het Turkse parlement gekozen tot de 11e president van Turkije.
21 oktober » De Finse rijder Kimi Räikkönen (Ferrari) wordt wereldkampioen Formule 1 door de GP van Brazilië te winnen. Hij heeft in totaal 110 punten. Lewis Hamilton en Fernando Alonso (beiden McLaren) worden resp. 2e en 3e in het kampioenschap met 109 punten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I484689.php : benaderd 12 maart 2026), "Hendrik Egbert "Henk" Eising (1941-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.