Stamboom Klavers » Albert Kersten (± 1919-< 2017)

Persoonlijke gegevens Albert Kersten 


Gezin van Albert Kersten

Hij is getrouwd met Engelna Jantina Lokhorst.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1943 te Gieten, Drenthe.Bron 1


Notities over Albert Kersten

Beroep: 1943 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Kersten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Kersten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Kersten

Johannes Kersten
± 1889-????
Berendina Put
± 1889-< 1943

Albert Kersten
± 1919-< 2017

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1943 lag tussen 9,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De stad Wilhelmshaven is het slachtoffer van het eerste Amerikaanse bombardement op Duitsland.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 19 april » Het twintigste jodentransport vanuit de Dossinkazerne te Mechelen richting Auschwitz wordt op de spoorlijn Mechelen-Leuven (tussen Boortmeerbeek en Haacht) tegengehouden door drie jonge verzetslieden waardoor een aantal van de gedeporteerden kon ontsnappen. Nergens in Europa werd er tijdens de Tweede Wereldoorlog een dergelijke bevrijdingsactie uitgevoerd.
    • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 18 augustus » Nachtelijk bombardement op Peenemünde, uitgevoerd door de RAF onder de codenaam Operation Hydra.

Over de familienaam Kersten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kersten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kersten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kersten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I481682.php : benaderd 9 januari 2026), "Albert Kersten (± 1919-< 2017)".