Stamboom Klavers » Albertus "Bertus" van Ginkel (1945-2009)

Persoonlijke gegevens Albertus "Bertus" van Ginkel 


Gezin van Albertus "Bertus" van Ginkel

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.Bron 1

In 2009 wonende te Emmen, Boerschaplaan.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus "Bertus" van Ginkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus "Bertus" van Ginkel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus van Ginkel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1945 lag tussen -1,8 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Tweede Wereldoorlog: bombardement van Doetinchem door de geallieerden.
    • 19 maart » Tweede Wereldoorlog: voor de kust van Japan wordt het Amerikaanse vliegdekschip USS Franklin geraakt door een bom. Achthonderd man personeel komt om, en het schip is zwaar beschadigd.
    • 6 april » Op Texel komt een Georgische eenheid in opstand tegen de Duitsers.
    • 19 april » De Duitsers zetten de Wieringermeerpolder onder water om de opmars van de geallieerden te vertragen.
    • 7 mei » Schietpartij op de Dam in Amsterdam, waarbij meer dan 30 doden en 120 gewonden vallen.
    • 1 december » Onder leiding van Ab Goubitz wordt de eerste Nederlandse uitzending van de ochtendgymnastiek uitgezonden
  • De temperatuur op 2 november 2009 lag tussen 5,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 10 februari » In Nederland houdt de Postbank op te bestaan en heet voortaan ING Bank.
    • 12 juni » Oprichting van de Australische voetbalclub Melbourne City FC.
    • 22 juli » In Cardiff, Wales wordt het Cardiff City Stadium officieel in gebruik genomen.
    • 31 juli » In het Noorse gedeelte van het Skagerrak dreigt een milieuramp als gevolg van de gestrande Chinese handysize bulkcarrier Full City.
    • 22 augustus » Bij de WK atletiek in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het wereldrecord kogelslingeren (77,80 meter) van haar Russische collega Tatjana Lysenko aan tot 77,96 meter.
    • 29 september » 190km ten zuidwesten van de Samoa-eilanden vindt een aardbeving plaats van 8,0 op de Schaal van Richter. Er ontstaat een tsunami die zeker aan 189 mensen het leven kost.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2006 » Adrien Douady (71), Frans wiskundige
  • 2006 » Jean Hayet (66), Belgisch komiek, acteur, regisseur en leraar
  • 2007 » Don Freeland (82), Amerikaans autocoureur
  • 2007 » Igor Moisejev (101), Russisch choreograaf
  • 2009 » José Luis López Vázquez (87), Spaans acteur
  • 2011 » Rijk de Gooyer (85), Nederlands acteur

Over de familienaam Van Ginkel


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I478483.php : benaderd 24 januari 2026), "Albertus "Bertus" van Ginkel (1945-2009)".