Stamboom Klavers » Frouwkje Halmingh (± 1927-< 2023)

Persoonlijke gegevens Frouwkje Halmingh 


Gezin van Frouwkje Halmingh

Zij is getrouwd met Gesinus Kalk.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1947 te Wildervank, Groningen.Bron 1

in 2007 wonende te Stadskanaal

Notities over Frouwkje Halmingh

Beroep: 1947 tricotagewerkster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frouwkje Halmingh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frouwkje Halmingh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frouwkje Halmingh

Aaltje Schut
1894-1978

Frouwkje Halmingh
± 1927-< 2023

1947

Gesinus Kalk
1921-1973


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleGroningers.nl - aktenummer 88

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1947 lag tussen 16,2 °C en 28,5 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
    • 24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
    • 30 december » Koning Michael van Roemenië doet afstand van de troon, onder druk van de communisten, aldus de verklaring die hij aflegt.

Over de familienaam Halmingh

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Halmingh.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Halmingh.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Halmingh (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I475424.php : benaderd 10 januari 2026), "Frouwkje Halmingh (± 1927-< 2023)".