Stamboom Klavers » Arend Jan Mihl (± 1918-< 2017)

Persoonlijke gegevens Arend Jan Mihl 


Gezin van Arend Jan Mihl

Hij is getrouwd met Tettje Pakes.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1944 te Roden, Drenthe.Bron 1


Notities over Arend Jan Mihl

Beroep: 1944 landarbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arend Jan Mihl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arend Jan Mihl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arend Jan Mihl

Jakob Mihl
± 1888-< 1944
Trijntje Haan
± 1889-< 1944

Arend Jan Mihl
± 1918-< 2017

1944

Tettje Pakes
1923-< 2022


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1944 lag tussen -6,8 °C en 4,8 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
    • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
    • 28 augustus » Marseille en Toulon worden bij Operatie Dragoon bevrijd door de geallieerden.
    • 17 september » Britse grondtroepen steken bij Lommel de grens over en paratroepen landen bij Eindhoven, Son, Nijmegen en Arnhem, als onderdeel van Operatie Market Garden.
    • 17 september » De USAAF en de RAF voeren als onderdeel van Operatie Market Garden een bombardement uit op de kazernes van Ede. Veel bommen komen echter in de bebouwde kom van Ede terecht. Er vallen 69 burgerslachtoffers.
    • 29 november » Albanië wordt bevrijd van bezetting door Duitsland.

Over de familienaam Mihl

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mihl.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mihl.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mihl (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I475296.php : benaderd 7 januari 2026), "Arend Jan Mihl (± 1918-< 2017)".