De temperatuur op 23 oktober 1911 lag tussen 9,7 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 10,6 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
Trouwdag 29 april 1943
De temperatuur op 29 april 1943 lag tussen 0,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
19 april » De joodse Opstand in het getto van Warschau begint.
8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.
Dag van overlijden 4 september 1992
De temperatuur op 4 september 1992 lag tussen 9,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 16,7 mm neerslag gedurende 9,7 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
2 januari » Frankrijk stuurt enkele honderden militairen extra naar Tsjaad in verband met de oplaaiende strijd in het Afrikaanse land.
8 januari » In Kigali protesteren zo'n 30.000 betogers tegen de regering van Rwanda en het eenpartijsysteem.
25 maart » Huis ten Bosch, een Japans attractiepark met diverse nagebouwde Nederlandse gebouwen, wordt geopend.
6 april » Amnesty International roept de regering van Togo op ernst te maken met het naleven van de mensenrechten.
13 juli » Yitzchak Rabin wordt premier van Israël.
30 september » De Verenigde Naties en andere hulporganisaties evacueren hulpwerkers uit Zuid-Soedan na de dood van een Birmese VN-employé en een Noorse journalist in het gebied door toedoen van een Zuid-Soedanese rebellen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I474591.php : benaderd 7 januari 2026), "Filippus Johann Kruger (1911-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.