Stamboom Klavers » Margaretha Ottens (1889-1967)

Persoonlijke gegevens Margaretha Ottens 


Gezin van Margaretha Ottens

Zij is getrouwd met Hilbrand Hartlief.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1912 te Eelde, Drenthe, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 3-6-1927 van Zeist naar Eelde; Hilbrand 1-7-1933 naar Dennenoord, Zuidlaren.

Kind(eren):

  1. Hendrik Hartlief  1914-1961
  2. Jan Hilbrand Hartlief  1918-< 2017
  3. Margienus Hartlief  1923-< 2022
  4. Marchien Hartlief  1925-< 2024
  5. Wilhelmina Hartlief  1928-2005


Notities over Margaretha Ottens

Beroep: 1912 dienstbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Ottens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Ottens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Ottens

Marchien Bunk
1863-????

Margaretha Ottens
1889-1967

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 8

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1889 lag rond de 11,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 11 mei 1912 lag tussen 7,1 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
  • De temperatuur op 2 januari 1967 lag tussen 1,8 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Voor het eerst wordt reclame uitgezonden op de Nederlandse televisie.
    • 14 maart » Ľubomír Faktor, Slowaaks voetballer
    • 13 juli » De Britse wielrenner Tom Simpson overlijdt tijdens de Tour de France.
    • 8 augustus » Oprichting van de ASEAN (Association of South-East Asian Nations).
    • 30 augustus » Oprichting van Stichting Ideële Reclame.
    • 3 september » Nguyen Van Thieu wordt gekozen als president van Zuid-Vietnam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ottens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ottens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ottens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ottens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I471.php : benaderd 23 januari 2026), "Margaretha Ottens (1889-1967)".