Stamboom Klavers » Albert Suurd (1935-2023)

Persoonlijke gegevens Albert Suurd 


Gezin van Albert Suurd

Hij is getrouwd met Lammy Staal.

Zij zijn getrouwd rond 1960.Bron 3

Voor de kinderen zie de overlijdensadvertentie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Suurd?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Suurd

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Suurd

Albert Suurd
± 1882-????
Jantje Bartol
± 1883-????
Antje Meulema
1873-1957
Jans Suurd
1905-1983

Albert Suurd
1935-2023

± 1960

Lammy Staal
1939-2006


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Mensenlinq - overlijden 14-7-2023 van Albert Suurd
  3. - Mensenlinq - overlijden 28-5-2006 van Lammy Suurd-Staal

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 oktober 1935 lag tussen 8,2 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Suurd

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Suurd.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Suurd.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Suurd (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I465833.php : benaderd 27 februari 2026), "Albert Suurd (1935-2023)".