Stamboom Klavers » Johannes Hamminga (1920-< 2018)

Persoonlijke gegevens Johannes Hamminga 


Gezin van Johannes Hamminga

Hij is getrouwd met Annigje Oost.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1942 te Emmen, Drenthe, hij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Roelf Hamminga  1942-1945
  2. Meintje Hamminga  ± 1943-1993
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Het echtpaar is op 8 april 1974 gescheiden.Bron 3


Notities over Johannes Hamminga

Beroep: 1942-1945 chauffeur.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hamminga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hamminga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hamminga


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 67
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 mei 1920 lag tussen 5,5 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
  • De temperatuur op 24 januari 1942 lag tussen -6,9 °C en -4,6 °C en was gemiddeld -5,9 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 14,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Sietze de Groot wint de achtste Elfstedentocht.
    • 7 september » Alle zilveren munten die in Nederland nog in omloop zijn worden door de bezetter uit roulatie genomen.
    • 12 november » De Slag om Guadalcanal begint.
    • 19 november » De Sovjet-Unie zet tegenaanval op Stalingrad in.
    • 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hamminga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamminga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamminga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamminga (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I45688.php : benaderd 9 januari 2026), "Johannes Hamminga (1920-< 2018)".