Stamboom Klavers » Jans Klarus (1920-1999)

Persoonlijke gegevens Jans Klarus 


Gezin van Jans Klarus

Hij is getrouwd met Hindrikje Hoving.

Zij zijn getrouwd mei 1950 te Oosterhesselen, Drenthe, hij was toen 29 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jans Klarus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jans Klarus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jans Klarus

Willem Klarus
± 1865-< 1918
Jans Elders
1866-1906
Rudolf Klarus
1891-1963

Jans Klarus
1920-1999

1950

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juli 1920 lag tussen 8,5 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
  • De temperatuur op 30 mei 1999 lag tussen 11,1 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 17 maart » In Epcot wordt de attractie Test Track geopend.
    • 1 juli » Beëdiging van Johannes Rau als achtste bondspresident van Duitsland.
    • 10 juli » Amerika wint het derde WK voetbal voor vrouwen door China in de finale na strafschoppen te verslaan.
    • 12 oktober » De VN melden de geboorte van de zes miljardste wereldburger.
    • 3 november » Oprichting van de Noorse voetbalclub Notodden FK uit de gelijknamige gemeente Notodden.
    • 18 december » Zwemmer Pieter van den Hoogenband verbetert in Eindhoven het Europese record op de 200 meter vrije slag, dat sinds 1989 op naam staat van Giorgio Lamberti: 1.46,58 (was 1.46,69).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1995 » Ted Drake (82), Engels voetballer en voetbaltrainer
  • 1997 » Jan Vrijman (72), Nederlands journalist, cineast en colomnist geboren als Jan Hulsebos
  • 2000 » Tex Beneke (86), Amerikaans muzikant (Glenn Miller Orchestra)
  • 2003 » Günter Pfitzmann (79), Duits acteur en cabaretier
  • 2004 » Archibald Cox (92), Amerikaans aanklager in het Watergate schandaal
  • 2004 » Bob Bakels (78), Nederlands jurist

Over de familienaam Klarus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klarus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klarus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klarus (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I454722.php : benaderd 2 maart 2026), "Jans Klarus (1920-1999)".