Stamboom Klavers » Hendrik Karel Kukken (± 1906-)

Persoonlijke gegevens Hendrik Karel Kukken 

  • Hij is geboren rond 1906 in Doesburg, Gelderland, Nederland.
  • Een kind van Karel Kukken en Theodora Kiewiet
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 februari 2023.

Gezin van Hendrik Karel Kukken

Hij is getrouwd met Petronella Wilhelmina van Tellingen.

Zij zijn getrouwd op 18 juli 1929 te Enschede, Overijssel.Bron 1


Notities over Hendrik Karel Kukken

Beroep: 1929 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Karel Kukken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Karel Kukken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Karel Kukken

Karel Kukken
± 1876-????
Theodora Kiewiet
± 1877-????

Hendrik Karel Kukken
± 1906-????

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 290

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juli 1929 lag tussen 13,6 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.

Over de familienaam Kukken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kukken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kukken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kukken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I450103.php : benaderd 10 januari 2026), "Hendrik Karel Kukken (± 1906-)".