De temperatuur op 20 juni 1929 lag tussen 9,7 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
1 april » Introductie van de jojo in New York.
11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
Trouwdag 19 december 1949
De temperatuur op 19 december 1949 lag tussen 4,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
24 februari » De eerste tweetrapsraket met vloeibare brandstof bereikt in White Sands (Verenigde Staten) een hoogte van 40 kilometer.
4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
14 juli » Rusland doorbreekt het Amerikaanse monopolie op kernwapens met een atoomexplosie in Siberië.
29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
Dag van overlijden 10 juli 1994
De temperatuur op 10 juli 1994 lag tussen 10,8 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (73%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
28 februari » Zuid-Afrika draagt de enclave Walvisbaai als laatste gebiedsdeel over aan Namibië.
21 april » Daniel Amokachi van Club Brugge wint voor de tweede keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
27 april » Wielrenner Graeme Obree verbetert in Bordeaux het bijna één jaar oude werelduurrecord van Chris Boardman (52,270 kilometer) en brengt het op 52,713km.
5 november » In Pretoria wordt de Zuid-Afrikaanse theoloog en kerkleider Johan Heyns vermoord; hij krijgt een kogel in het achterhoofd als hij met twee van zijn kleinkinderen in zijn huis zit te kaarten.
13 december » VN-militairen maken met behulp van soldaten van het Rwandese regeringsleger een begin met de ontwapening van militante Hutu's in kampen in Zuidwest-Rwanda.
22 december » De Mexicaanse overheid begint met de evacuatie van circa 75.000 dorpelingen die onder de rook van de opnieuw actief geworden vulkaan Popocatépetl leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I441536.php : benaderd 27 februari 2026), "Jantina "Jannie" Bekkering (1929-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.