Stamboom Klavers » Klazina van Wieringen (1933-± 2019)

Persoonlijke gegevens Klazina van Wieringen 


Gezin van Klazina van Wieringen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klazina van Wieringen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klazina van Wieringen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klazina van Wieringen

Egbert Huttinga
± 1863-< 1925
Margje Addens
± 1864-????

Klazina van Wieringen
1933-± 2019


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Sonja Post

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 januari 1933 lag tussen 4,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 8,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wieringen


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I440558.php : benaderd 11 januari 2026), "Klazina van Wieringen (1933-± 2019)".