Stamboom Klavers » Wolter Kuntkes (± 1909-)

Persoonlijke gegevens Wolter Kuntkes 

  • Hij is geboren rond 1909 in Nieuwe-Pekela, Groningen, Nederland.
  • Een kind van Gesinus Kuntkes en Geessien Meijer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 november 2022.

Gezin van Wolter Kuntkes

Hij is getrouwd met Aaltje Ophof.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1929 te Vlagtwedde, Groningen.Bron 1


Notities over Wolter Kuntkes

Beroep: 1929 vrachtrijdersknecht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wolter Kuntkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wolter Kuntkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wolter Kuntkes

Gesinus Kuntkes
± 1879-????
Geessien Meijer
± 1880-????

Wolter Kuntkes
± 1909-????

1929

Aaltje Ophof
1908-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1929 lag tussen 5,6 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.

Over de familienaam Kuntkes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuntkes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuntkes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuntkes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I440044.php : benaderd 10 januari 2026), "Wolter Kuntkes (± 1909-)".