Stamboom Klavers » Gerardus Henderikus Wubbels (1913-2006)

Persoonlijke gegevens Gerardus Henderikus Wubbels 


Gezin van Gerardus Henderikus Wubbels

Hij is getrouwd met Anna Maria Leveling.

Zij zijn getrouwd.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Henderikus Wubbels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Henderikus Wubbels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Henderikus Wubbels

Gerardus Henderikus Wubbels
1913-2006



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1913 lag tussen 12,0 °C en 28,2 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
  • De temperatuur op 20 december 2006 lag tussen -3,2 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » In het Beierse Bad Reichenhall stort het dak van een kunstijsbaan in door hevige sneeuwval. Vijftien mensen komen om het leven en ongeveer 35 raken gewond.
    • 13 maart » Introductie van de theepad.
    • 16 april » Fränk Schleck wint de Amstel Gold Race.
    • 6 mei » Viering van het 500-jarig bestaan van de Zwitserse Garde in Vaticaanstad.
    • 10 mei » Finale UEFA Cup werd gehouden in het Nederlandse Philips Stadion van PSV. Sevilla FC won met 0-4 van Middlesbrough FC.
    • 23 juni » In Parijs opent het nieuwe museum Musée du quai Branly zijn deuren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Charles Eames, Amerikaans ontwerper en architect († 1978)
  • 1910 » H. Owen Reed, Amerikaans componist, muziekpedagoog, musicoloog en dirigent († 2014)
  • 1912 » Myron Fohr, Amerikaans autocoureur († 1994)
  • 1913 » Lode Claes, Belgisch journalist en politicus († 1997)
  • 1919 » Max Dendermonde, Nederlands schrijver († 2004)
  • 1919 » Ton Lutz, Nederlands acteur († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wubbels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wubbels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wubbels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wubbels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I426749.php : benaderd 15 januari 2026), "Gerardus Henderikus Wubbels (1913-2006)".