14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
Trouwdag 1 augustus 1929
De temperatuur op 1 augustus 1929 lag tussen 12,2 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 15,6 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
Dag van overlijden 26 mei 1973
De temperatuur op 26 mei 1973 lag tussen 7,5 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
27 juni » President Juan María Bordaberry van Uruguay ontbindt het parlement.
30 juni » Afschaffing dienstplicht in de Verenigde Staten.
30 juni » Een zonsverduistering van zeven minuten die in Afrika het beste zichtbaar is.
10 juli » De Bahama's krijgen onafhankelijkheid binnen het Brits Gemenebest.
23 augustus » Ilie Năstase wordt de allereerste nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals.
25 september » De Spaanse anarchist Salvador Puig Antich wordt in een hinderlaag gelokt en opgepakt. Salvador is een jaar later de laatste die de doodstraf krijgt onder het regime van Franco. In 2006 wordt er een film gemaakt over zijn leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I424040.php : benaderd 4 maart 2026), "Johan Rudolph "Dolf" Siebum (1903-1973)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.