Stamboom Klavers » Auktje Siena "Aukje" Rozema (1933-2022)

Persoonlijke gegevens Auktje Siena "Aukje" Rozema 


Gezin van Auktje Siena "Aukje" Rozema

Zij is getrouwd met Eelke Drost.

Zij zijn getrouwd rond 1959.Bron 2

Voor de kinderen zie de advertentie op www.mensenlinq.nl

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Auktje Siena "Aukje" Rozema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Auktje Siena "Aukje" Rozema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Auktje Siena Rozema

Ties Rozema
1862-????
Aukien Ottens
± 1864-< 1919
Hendrik Siegers
± 1861-????
Sjoerd Rozema
1893-????

Auktje Siena Rozema
1933-2022

± 1959

Eelke Drost
1934-2018


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - advertentie overlijden 27-4-2022 van Auktje Siena (Aukje) Drost-Rozema
  2. - advertentie overlijden 11-1-2018 van Eelke Drost

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1933 lag tussen 0,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
    • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2015 » Verne Gagne (89), Amerikaans worstelaar en worsteltrainer
  • 2015 » Suzanne Crough (52), Amerikaans actrice
  • 2017 » Peter Spier (89), Amerikaans illustrator en kinderboekenschrijver van Nederlandse afkomst
  • 2018 » Álvaro Arzú (72), president van Guatemala
  • 2020 » Nur Yerlitaş (64), Turks modeontwerpster
  • 2020 » Robert Herbin (81), Frans voetballer en voetbaltrainer

Over de familienaam Rozema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rozema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rozema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rozema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I416231.php : benaderd 11 maart 2026), "Auktje Siena "Aukje" Rozema (1933-2022)".