Stamboom Klavers » Wietse van Veenen (1901-)

Persoonlijke gegevens Wietse van Veenen 


Gezin van Wietse van Veenen

Hij is getrouwd met Annechina Jantina Scholte.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1926 te Gasselte, Drenthe, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Zij verhuizen 1-12-1931 van Emmen naar Huizum, Leeuwarderadeel; 17-11-1932 van Stadskanaal, Wildervank naar Emmen, Weerdingerstraat.

Kind(eren):

  1. Hendrik van Veenen  1927-< 2024
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Wietse van Veenen

Beroep: 1926-1932 bakker.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wietse van Veenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wietse van Veenen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wietse van Veenen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 496
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1901 lag tussen 13,7 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (41%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
  • De temperatuur op 4 mei 1926 lag tussen 5,5 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Veenen


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I413583.php : benaderd 26 februari 2026), "Wietse van Veenen (1901-)".