Stamboom Klavers » Riewert "Ruurd" Hoogeveen (1929-2008)

Persoonlijke gegevens Riewert "Ruurd" Hoogeveen 


Gezin van Riewert "Ruurd" Hoogeveen

Hij is getrouwd met Jantje Koeling.

Zij zijn getrouwd.Bron 2

Voor de kinderen zie de overlijdensadvertentie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Riewert "Ruurd" Hoogeveen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Riewert "Ruurd" Hoogeveen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Riewert Hoogeveen

Riewert Hoogeveen
± 1867-????
Willemke de Vos
± 1868-????
Emmelina Wever
± 1867-????
Lammigje Moes
1898-????

Riewert Hoogeveen
1929-2008



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Mensenlinq - overlijden 29-7-2023 van Jantje Hoogeveen-Koeling

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1929 lag tussen 4,6 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
  • De temperatuur op 25 september 2008 lag tussen 7,7 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (80%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Het Britse farmaceutisch bedrijf GlaxoSmithKline heeft een vaccin tegen het vogelgriepvirus H5N1 ontwikkeld.
    • 3 mei » Prinses Margarita trouwt met de jurist Tjalling ten Cate.
    • 14 augustus » Judoka Tuvshinbayar Naidan schrijft geschiedenis door als eerste Mongool ooit de olympische titel te winnen.
    • 17 augustus » De nieuwe nummer 1 van de wereld Rafael Nadal bezorgt Spanje een gouden medaille in Peking.
    • 18 november » Een Indiase oorlogsbodem slaat een aanval af van Somalische piraten in de Golf van Aden.
    • 2 december » Het dodental van Zimbabwes ergste cholera-epidemie stijgt tot bijna 500.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoogeveen


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I413557.php : benaderd 27 februari 2026), "Riewert "Ruurd" Hoogeveen (1929-2008)".