Stamboom Klavers » Johannes Slomp (1878-1953)

Persoonlijke gegevens Johannes Slomp 


Gezin van Johannes Slomp

Hij is getrouwd met Egbertje Kuildert.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1904 te Emmen, Drenthe, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 21-1-1927 van Nieuw-Amsterdam naar Enschede.

Kind(eren):

  1. Grietje Slomp  1905- 
  2. Jantje Slomp  1907-
  3. Geert Slomp  1909-1911
  4. Geertje Slomp  1913-
  5. Aaltje Slomp  1916-< 2015
  6. Lambert Slomp  1919-< 2018
  7. Gerritdina Slomp  1923-< 2022
  8. Marinus Slomp  1924-< 2023


Notities over Johannes Slomp

Beroep: 1904-1929 arbeider; 1932 grondwerker.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Slomp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Slomp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Slomp

Lambert Slomp
1819-1888
Wessel Wedeven
± 1821-????
Geert Slomp
1847-1910

Johannes Slomp
1878-1953

1904
Grietje Slomp
1905-????
Jantje Slomp
1907-????
Geert Slomp
1909-1911
Geertje Slomp
1913-????
Aaltje Slomp
1916-< 2015
Lambert Slomp
1919-< 2018
Gerritdina Slomp
1923-< 2022
Marinus Slomp
1924-< 2023

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 367
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 123

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1878 lag rond de 16,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 21 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 2 augustus 1904 lag tussen 11,7 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
  • De temperatuur op 29 april 1953 lag tussen 5,2 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Oostenrijkse schansspringer Sepp Bradl wint de eerste editie van de Vierschansentoernooi.
    • 12 maart » De Watersnoodwedstrijd tussen Frankrijk en een elftal van Nederlandse voetbalprofs in het buitenland lokt zesduizend Nederlanders naar het Parc de Princes in Parijs. Het initiatief is van Theo Timmermans en Bram Appel. De 'verloren' generatie wint met 2-1.
    • 27 juli » De wapenstilstand van Panmunjon maakt een eind aan de Koreaanse oorlog.
    • 12 september » John F. Kennedy treedt in het huwelijk met Jackie Bouvier.
    • 9 november » Cambodja wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 10 december » Dr. Albert Schweitzer krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Slomp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slomp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slomp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slomp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I409140.php : benaderd 5 januari 2026), "Johannes Slomp (1878-1953)".