Stamboom Klavers » Catharina Maria Scholtz (1927-1970)

Persoonlijke gegevens Catharina Maria Scholtz 


Gezin van Catharina Maria Scholtz

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Maria Scholtz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Maria Scholtz

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Maria Scholtz

Catharina Maria Scholtz
1927-1970


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleGroningers.nl - aktenummer 2111
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1927 lag tussen 8,1 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
  • De temperatuur op 11 december 1970 lag tussen -0,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
    • 8 mei » Het Beatles-album Let It Be komt uit.
    • 12 juli » De RA II van de Noorse antropoloog Thor Heyerdahl bereikt het West-Indische eiland Barbados na in 57 dagen de afstand van 6200 kilometer tussen Afrika en Midden-Amerika te hebben afgelegd.
    • 26 augustus » Feyenoord speelt als eerste Nederlandse club, de heenwedstrijd, in strijd om de wereldbeker.
    • 15 november » Tijdens de derby Sparta-Feyenoord schiet keeper Eddy Treijtel een meeuw uit de lucht.
    • 2 december » In de Verenigde Staten gaat een bureau voor Milieubescherming van start.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » Bobbejaan Schoepen, Belgisch zanger, gitarist, acteur en pretparkdirecteur († 2010)
  • 1925 » Nancy Roman, Amerikaans astronoom († 2018)
  • 1926 » Alina Szapocznikow, Pools beeldhouwer en graficus († 1973)
  • 1926 » Jan Lanser, Nederlands vakbondsbestuurder en politicus († 2019)
  • 1929 » Har Sanders, Nederlands schilder, tekenaar en graficus († 2010)
  • 1929 » John Conyers, Amerikaans politicus († 2019)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scholtz

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scholtz.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scholtz.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scholtz (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I404252.php : benaderd 11 januari 2026), "Catharina Maria Scholtz (1927-1970)".