Stamboom Klavers » Jan Santing (1898-????)

Persoonlijke gegevens Jan Santing 


Gezin van Jan Santing

Hij is getrouwd met Alberdina Kamst.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1925 te Vlagtwedde, Groningen, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Zij verhuizen juli 1928 van Zwartemeer naar Barger-Compascuum.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Jan Santing

Beroep: 1925 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Santing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Santing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Santing

Harm Santing
1818-1892
Anna Houwing
1821-1918

Jan Santing
1898-????

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 224
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1898 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 1 april 1925 lag tussen 2,9 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
    • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
    • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1891 » Anton Dostler, Duits generaal († 1945)
  • 1895 » Kama Chinen, oudste erkende levende mens ter wereld († 2010)
  • 1897 » Einar Gerhardsen, Noors politicus († 1987)
  • 1898 » Giacomo Violardo, Italiaans curiekardinaal († 1978)
  • 1899 » Fred Astaire, Amerikaans danser en acteur († 1987)
  • 1904 » Frieda Belinfante, Nederlands musicus en verzetsstrijdster († 1995)

Over de familienaam Santing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Santing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Santing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Santing (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I401761.php : benaderd 3 januari 2026), "Jan Santing (1898-????)".