Stamboom Klavers » Roelof Jan Kajuiter (± 1892-????)

Persoonlijke gegevens Roelof Jan Kajuiter 


Gezin van Roelof Jan Kajuiter

Hij is getrouwd met Louke Rosien.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1913 te Emmen, Drenthe.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan Kajuiter  1913-
  2. Andries Kajuiter  1914-1914


Notities over Roelof Jan Kajuiter

Beroep: 1913-1914 schipper.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Jan Kajuiter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelof Jan Kajuiter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Jan Kajuiter

Jan Kajuiter
± 1862-????
Antje van der Struik
± 1863-< 1913

Roelof Jan Kajuiter
± 1892-????

1913

Louke Rosien
± 1894-????

Jan Kajuiter
1913-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1913 lag tussen 0,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 5,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.

Over de familienaam Kajuiter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kajuiter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kajuiter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kajuiter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I401325.php : benaderd 13 januari 2026), "Roelof Jan Kajuiter (± 1892-????)".