Stamboom Klavers » Hilligje Hendrika Seinen (1915-< 2014)

Persoonlijke gegevens Hilligje Hendrika Seinen 

  • Zij is geboren op 17 oktober 1915 in Velp, Rheden, Gelderland, Nederland.Bron 1
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0225.
  • Zij is overleden voor 2014.
  • Een kind van Seine Seinen en Hilligje Koster
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juni 2025.

Gezin van Hilligje Hendrika Seinen

Zij is getrouwd met Wijtse de Vries.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1945 te Amsterdam, zij was toen 30 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilligje Hendrika Seinen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hilligje Hendrika Seinen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hilligje Hendrika Seinen

Wouter Seinen
1827-1876
Jantje Vos
1830-1909
Jan Jans Koster
± 1848-????
Seine Seinen
1864-????

Hilligje Hendrika Seinen
1915-< 2014

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 357
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1915 lag tussen 4,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 22 november 1945 lag tussen -0,9 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 1,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 30 maart » In De Nieuwe Standaard verschijnt de eerste aflevering van de strip Rikki en Wiske (voorloper van Suske en Wiske).
    • 6 april » Koningsbergen valt in Russische handen en wordt Kaliningrad.
    • 28 april » Benito Mussolini en zijn minnares Clara Petacci worden gedood door leden van het Italiaanse verzet wanneer ze het land proberen te ontvluchten.
    • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
    • 18 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Piast Gliwice nadat Vorwärts-Rasensport Gleiwitz eerder ontbonden was.
    • 14 november » In de Duitse stad Neurenberg begint het proces tegen een groot aantal nazi-leiders.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Seinen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Seinen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Seinen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Seinen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I39969.php : benaderd 2 maart 2026), "Hilligje Hendrika Seinen (1915-< 2014)".