Stamboom Klavers » Harmina Reininga (± 1894-????)

Persoonlijke gegevens Harmina Reininga 

  • Zij is geboren rond 1894 in Winschoten, Groningen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 november 2021.

Gezin van Harmina Reininga

Zij is getrouwd met Jan de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1914 te Winschoten, Groningen.Bron 1


Kind(eren):

  1. Antje de Jonge  1914-< 2013 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmina Reininga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Harmina Reininga

Harmina Reininga
± 1894-????

1914

Jan de Jonge
± 1893-????

Antje de Jonge
1914-< 2013

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juli 1914 lag tussen 11,2 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.

Over de familienaam Reininga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reininga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reininga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reininga (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I396267.php : benaderd 11 januari 2026), "Harmina Reininga (± 1894-????)".