De temperatuur op 21 juni 1927 lag tussen 9,9 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
Dag van overlijden 30 september 2015
De temperatuur op 30 september 2015 lag tussen 8,1 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
12 januari » Somertijd start met uitzendingen op Radio 10.
6 februari » De Zuid-Afrikaanse schrijver André Brink overlijdt op 79-jarige leeftijd aan boord van een KLM-vlucht van Amsterdam naar Kaapstad.
20 april » De koning van de Zoeloes, Goodwill Zwelithini, roept op tot kalmte in Zuid-Afrika nadat zeven mensen het leven hebben verloren bij xenofobe rellen.
23 april » In Zuid-Afrika protesteren duizenden mensen tegen het geweld tegen immigranten. Ze lopen een mars van vier kilometer door Johannesburg, waar het meeste geweld plaatsvindt.
28 oktober » Wilma Mansveld, staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu in het kabinet-Rutte II, dient naar aanleiding van de parlementaire enquête naar Fyra haar ontslag in.
22 november » Zakenman Mauricio Macri wordt gekozen tot president van Argentinië ten koste van Daniel Scioli, de kandidaat van de zittende regeringscoalitie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I394841.php : benaderd 6 maart 2026), "Albertus "Bertus" Oostingh (1927-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.