Stamboom Klavers » Sent Waninge (1921-2004)

Persoonlijke gegevens Sent Waninge 


Gezin van Sent Waninge

Hij is getrouwd met Zwaantje Entoline Boerema.

Zij zijn getrouwd.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sent Waninge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sent Waninge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sent Waninge

Sent Waninge
± 1850-????
Jan Moes
1857-1908
Aaltien Oosterhuis
± 1867-1921
Jan Waninge
1879-????
Jacoba Moes
1889-????

Sent Waninge
1921-2004



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juni 1921 lag tussen 10,3 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
  • De temperatuur op 15 april 2004 lag tussen 2,5 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (79%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Een tijdelijke grondwet voor Irak wordt ondertekend.
    • 22 mei » Huwelijk van kroonprins Felipe van Spanje en Letizia Ortiz Rocasolano in Madrid.
    • 31 juli » Opening van de Kombank Arena in de Servische hoofdstad Belgrado.
    • 3 september » De op 1 september begonnen gijzeling van schoolkinderen en leraren van een school in Beslan (Rusland) door Tsjetsjeense terroristen eindigt in een bloedige aanval van Russische militairen, waarbij 331 kinderen en volwassenen omkomen.
    • 8 september » Het Slowaaks voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis. In Bratislava wordt Liechtenstein met 7-0 verslagen.
    • 3 oktober » Zaligverklaring van de laatste keizer-koning van Oostenrijk-Hongarije, Karel I van Oostenrijk, door paus Johannes Paulus II.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Waninge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Waninge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Waninge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Waninge (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I393166.php : benaderd 9 januari 2026), "Sent Waninge (1921-2004)".