Stamboom Klavers » Johannes Franciscus Eikens (1920-1922)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus Eikens 


Gezin van Johannes Franciscus Eikens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus Eikens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Franciscus Eikens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Franciscus Eikens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1920 lag tussen 7,2 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 5,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
  • De temperatuur op 27 maart 1922 lag tussen -1,9 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » David Hampshire, Brits autocoureur († 1990)
  • 1917 » Clarence Swensen, Amerikaans acteur († 2009)
  • 1919 » Pieter Terpstra, Nederlands schrijver en journalist († 2006)
  • 1921 » Franz Gabl, Oostenrijks alpineskiër († 2014)
  • 1921 » Netty Rosenfeld, Nederlands programmamaakster († 2001)
  • 1922 » Addy Kleijngeld, Nederlands accordeonist, orkestleider en producer († 1977)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eikens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eikens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eikens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eikens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I388795.php : benaderd 15 januari 2026), "Johannes Franciscus Eikens (1920-1922)".