Stamboom Klavers » Koenraad Zwiep (± 1899-????)

Persoonlijke gegevens Koenraad Zwiep 

  • Hij is geboren rond 1899 in Enschede, Overijssel.
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0120.
  • Een kind van Jan Zwiep en Aaltje Hilberdink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2021.

Gezin van Koenraad Zwiep

Hij is getrouwd met Jacoba Margaretha Olijve.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1918 te Assen, Drenthe.Bron 1


Notities over Koenraad Zwiep

Beroep: 1918 meubelmaker.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Koenraad Zwiep?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Koenraad Zwiep

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Koenraad Zwiep

Geertje Boer
1837-1910
Jan Zwiep
± 1876-????

Koenraad Zwiep
± 1899-????

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 augustus 1918 lag tussen 16,2 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië

Over de familienaam Zwiep

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwiep.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwiep.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwiep (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I386457.php : benaderd 5 maart 2026), "Koenraad Zwiep (± 1899-????)".