Stamboom Klavers » Jusstina Heikens (1901-)

Persoonlijke gegevens Jusstina Heikens 


Gezin van Jusstina Heikens

Zij is getrouwd met Jan Veenstra.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1921 te Emmen, Drenthe, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Bontje Veenstra  1922-1925
  2. (Niet openbaar)
  3. Hidde Veenstra  1925-2004
  4. Jan Veenstra  1927-2013


Notities over Jusstina Heikens

Beroep: 1921 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jusstina Heikens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jusstina Heikens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jusstina Heikens

Jan Heikens
1867-1943

Jusstina Heikens
1901-????

1921

Jan Veenstra
1900-????

Jan Veenstra
1927-2013

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 120

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1901 lag tussen 10,9 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (85%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
  • De temperatuur op 30 april 1921 lag tussen 6,8 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heikens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heikens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heikens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heikens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I382383.php : benaderd 22 februari 2026), "Jusstina Heikens (1901-)".