Stamboom Klavers » Jan "Jampie" Meems (1939-2013)

Persoonlijke gegevens Jan "Jampie" Meems 


Gezin van Jan "Jampie" Meems

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1963 te Emmen, Drenthe, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan "Jampie" Meems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan "Jampie" Meems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Meems

Jan Meems
1847-1913
Pauwel Raad
1870-1940
Geert Meems
1894-1969
Harmke Raad
1901-1975

Jan Meems
1939-2013

1963
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1939 lag tussen -2,2 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
    • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
    • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
  • De temperatuur op 23 augustus 1963 lag tussen 13,1 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Groninger schaatsklassieker Noorder Rondritten wordt voor de zevende keer verreden. Winnaar is de Groninger Jan Uitham, die acht dagen eerder nog tweede was geworden in de Elfstedentocht. De Noorder Rondritten zijn voor deze editie ingekort tot 88km, in plaats van de originele 150 kilometer.
    • 20 februari » Demonstratie van de laser-tv in New York.
    • 20 april » De NCRV-televisie zendt voor het eerst de serie I love Lucy van Lucille Ball uit.
    • 3 juni » Paus Johannes XXIII sterft in Vaticaanstad
    • 18 september » In de Poolse stad Chorzów noteert het Stadion Śląski een recordaantal bezoekers (120.000) tijdens de Europa Cup-wedstrijd tussen Górnik Zabrze en FK Austria Wien.
    • 31 december » De Centraal-Afrikaanse Federatie valt uiteen in Malawi, Rhodesië en Zambia.
  • De temperatuur op 15 januari 2013 lag tussen -5,8 °C en -1,6 °C en was gemiddeld -3,0 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 10,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Op een bijzondere ondernemingsraad in Flémalle maakt ArcelorMittal bekend dat het verschillende koude lijnen in de provincie Luik zal sluiten. 1300 mensen zullen daarbij hun baan verliezen.
    • 27 januari » De Serviër Novak Đoković wint zijn derde Australian Open op rij. Hij verslaat in de finale de Brit Andy Murray in vier sets: 6-7, 7-6, 6-3 en 6-2.
    • 28 januari » In de zaak van de kunstroof uit de Kunsthal Rotterdam wordt in Roemenië een vierde aanhouding verricht.
    • 20 april » John Ewbank meldt via Twitter helemaal klaar te zijn met de kritiek op het koningslied en trekt het in. Twee dagen later meldt het Nationaal Comité Inhuldiging toch vast te houden aan het lied.
    • 26 juni » De Spaanse triatlete Virginia Berasategui bekent dat ze tijdens haar carrière doping gebruikt heeft.
    • 19 oktober » Boliviaanse cocatelers vallen politieagenten en militairen aan, die belast zijn met de vernietiging van illegale cocaoogsten. Bij de aanval in de plaats Apolo, 140 kilometer ten noorden van La Paz, komt een militair om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meems

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meems.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meems.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meems (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I378201.php : benaderd 6 maart 2026), "Jan "Jampie" Meems (1939-2013)".