Stamboom Klavers » Berend "Bé" Kreuze (1914-< 2013)

Persoonlijke gegevens Berend "Bé" Kreuze 


Gezin van Berend "Bé" Kreuze

Hij is getrouwd met Alberdina Kornelia Ferwerda.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1942 te Groningen, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Berend "Bé" Kreuze

Beroep: 1942 onderwijzer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend "Bé" Kreuze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend "Bé" Kreuze

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Kreuze

Berend Kreuze
1846-1911
Aaltje Krooi
1850-1923
Fokke Jagt
1861-1943
Jantien Post
1861-1936
Gerard Kreuze
1882-1943
Klaasje Jagt
1886-1942

Berend Kreuze
1914-< 2013

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleGroningers.nl - aktenummer 493

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 januari 1914 lag tussen 0,8 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
  • De temperatuur op 28 mei 1942 lag tussen 11,5 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlandse handbal, sinds 1926 opererend onder de vleugels van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond, komt op eigen benen te staan met de oprichting van het Nederlands Handbal Verbond (NHV).
    • 7 februari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Argentinië.
    • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
    • 3 april » Tweede Wereldoorlog: Japanse troepen vallen Amerikaanse en Filipijnse troepen aan te Bataan.
    • 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
    • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kreuze

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kreuze.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kreuze.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kreuze (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I375483.php : benaderd 2 maart 2026), "Berend "Bé" Kreuze (1914-< 2013)".