Stamboom Klavers » Harm Kiers (1912-2006)

Persoonlijke gegevens Harm Kiers 


Gezin van Harm Kiers

Hij is getrouwd met Pieterdina de Vries.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1936 te Emmen, Drenthe, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Harm Kiers

Beroep: 1936 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Kiers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Kiers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Kiers

Harm Kiers
1853-1922
Maria Moes
1866-1907
Lammert Kiers
1889-1947

Harm Kiers
1912-2006

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 1118
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1912 lag tussen 0,5 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 6,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
  • De temperatuur op 9 mei 1936 lag tussen 9,7 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
  • De temperatuur op 12 september 2006 lag tussen 11,6 °C en 27,8 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 30 april » Stemming in Servië en Montenegro over afsplitsing van Montenegro van Servië. Uiteindelijk wordt er beslist dat de twee staten gesplitst worden.
    • 28 juni » Israëlische troepen vallen de Gazastrook binnen.
    • 1 augustus » Fidel Castro draagt tijdelijk zijn macht over Cuba over aan broer Raúl.
    • 2 september » Het Nederlands voetbalelftal boekt een benauwde 0-1-overwinning uit tegen het zwakke Luxemburg.
    • 31 oktober » Grote brand in metrostation De Akkers in Spijkenisse.
    • 30 december » Televisiepresentatrice Sonja Barend neemt afscheid van de Nederlandse televisie. Na ruim 40 jaar op televisie te zijn verschenen valt het doek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kiers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kiers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kiers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kiers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I373487.php : benaderd 23 februari 2026), "Harm Kiers (1912-2006)".