Stamboom Klavers » Pieternella Sara "Nellie" Haas (1889-1969)

Persoonlijke gegevens Pieternella Sara "Nellie" Haas 


Gezin van Pieternella Sara "Nellie" Haas

Zij is getrouwd met Antonius Johannes Roodbol.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1916 te Rotterdam, Zuid-Holland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Johannes Marie Roodbol  1922-2009 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella Sara "Nellie" Haas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella Sara Haas

Pieternella Sara Haas
1889-1969

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Gemeentearchief Rotterdam aktenummer 5965
  2. - Gemeentearchief Rotterdam aktenummer m24v

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 november 1889 lag rond de 8,5 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 19 juli 1916 lag tussen 7,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
  • De temperatuur op 26 januari 1969 lag tussen 5,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Het laatste publieke concert van The Beatles op het dak van het gebouw van Apple Records. Het concert wordt door de politie afgebroken.
    • 23 mei » De rock-opera Tommy van The Who komt uit.
    • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
    • 19 augustus » De Surinaamse militaire grenspost te Tigri aan de Corantijnrivier wordt middels een truck met geweld overgenomen door Guyanese militairen. Sindsdien is het "betwist gebied" gelegen tussen de Boven Corantijn- en de Coeroenirivier in handen van de Guyanezen.
    • 1 september » In Libië plegen de Vrije Officieren voor Eenheid en Socialisme, onder wie kolonel Moammar al-Qadhafi, een staatsgreep.
    • 29 oktober » In ARPANET wordt de eerste verbinding tussen twee computers gemaakt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I3720.php : benaderd 16 februari 2026), "Pieternella Sara "Nellie" Haas (1889-1969)".