Stamboom Klavers » Geertruida Karst (1928-< 2024)

Persoonlijke gegevens Geertruida Karst 


Gezin van Geertruida Karst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Karst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Karst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Karst

Hendrik Karst
1842-1909
Jan Middel
1851-1926
Roelof Karst
1884-????

Geertruida Karst
1928-< 2024


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1928 lag tussen 11,4 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » Eddy Bruma, Surinaams politicus en schrijver († 2000)
  • 1926 » Chuck Arnold, Amerikaans autocoureur († 1997)
  • 1927 » Tob de Bordes, Nederlands acteur en voordrachtskunstenaar († 2012)
  • 1927 » Clint Walker, Amerikaans acteur († 2018)
  • 1928 » Agnès Varda, Frans filmregisseur († 2019)
  • 1928 » Gustav Leonhardt, Nederlands klavecinist, organist en dirigent († 2012)

Over de familienaam Karst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Karst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Karst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Karst (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I370610.php : benaderd 1 maart 2026), "Geertruida Karst (1928-< 2024)".