Stamboom Klavers » Antje de Jong (1930-1997)

Persoonlijke gegevens Antje de Jong 


Gezin van Antje de Jong

Zij is getrouwd met Willem de Groote.

Zij zijn getrouwdBron 2


Kind(eren):

  1. Sjoerd de Groote  1954-1954
  2. Femmigje de Groote  1955-1955

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje de Jong

Pieter de Jong
± 1850-????
Ietje Wykel
1852-1927
Jan Masselink
1881-1922
Geesje Bult
1880-????

Antje de Jong
1930-1997



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1930 lag tussen 14,0 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
  • De temperatuur op 20 juni 1997 lag tussen 10,8 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 9,5 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De hoofdredacteur van het populaire Franse magazine Paris-Match, Roger Therond, moet 100 duizend franc (ongeveer 34 duizend gulden) boete betalen wegens de publicatie van twee foto's van wijlen president François Mitterrand op diens sterfbed.
    • 19 januari » Petar Stojanov wordt beëdigd als tweede democratisch gekozen president van Bulgarije.
    • 19 februari » Bij Roswinkel in Drenthe vindt een aardbeving plaats met een kracht van 3,4 op de Schaal van Richter.
    • 15 maart » De Nederlandse schaatsster Marianne Timmer verbetert in Calgary het Nederlands record van Christine Aaftink op de 500 meter (39,88 seconden) en noteert 39,30 seconden op klapschaatsen.
    • 24 oktober » Justitie doet samen met de FIOD en de ECD invallen bij de Effectenbeurs, banken en enkele commissionairs. Mensen van naam en faam uit de financiële wereld worden gearresteerd.
    • 30 oktober » De Britse au pair Louise Woodward wordt veroordeeld tot levenslange gevangenisstraf nadat een baby in haar zorg overlijdt door het shakenbabysyndroom. De rechter zou het vonnis later veranderen in een gevangenisstraf die overeenkwam met de duur van het voorarrest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1928 » Che Guevara, Argentijns-Cubaans revolutionair († 1967)
  • 1928 » Robert Brout, Belgisch natuurkundige († 2011)
  • 1929 » Sjoerd Royer, Nederlands rechtsgeleerde; president van de Hoge Raad der Nederlanden († 2019)
  • 1930 » Edward Mallory, Amerikaans acteur († 2007)
  • 1931 » Marla Gibbs, Amerikaans actrice en comédienne
  • 1932 » Joe Arpaio, Amerikaans sheriff van Arizona

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Jong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I369266.php : benaderd 9 januari 2026), "Antje de Jong (1930-1997)".