Stamboom Klavers » Lammert Jagt (1912-1985)

Persoonlijke gegevens Lammert Jagt 


Gezin van Lammert Jagt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lammert Jagt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lammert Jagt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lammert Jagt

Lammert Jagt
1864-1953
Jacob Pol
1859-1953
Jinke Jager
1862-1918
Albert Jagt
1890-1964
Trijntje Pol
1890-1966

Lammert Jagt
1912-1985


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 957
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 oktober 1912 lag tussen 3,3 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 5,4 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 24 oktober 1985 lag tussen 2,5 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (87%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Een Spaanse Boeing 727 stort neer op de berg Oiz in Durango, Biskaje Spanje. 148 mensen komen om.
    • 14 maart » Dyna (Vishaal Lachman), Surinaams-Nederlands dj
    • 7 juli » De 17-jarige Boris Becker wint als eerste Duitser en jongste tennisser ooit het toernooi van Wimbledon.
    • 13 juli » Het wereldwijde popspektakel Live Aid wordt gehouden in Londen en Philadelphia.
    • 20 oktober » In het vijftiende seizoen van het bestaan behaalt FC Utrecht de eerste overwinning op AFC Ajax. In Stadion Galgenwaard wordt het 1-0 door een doelpunt van John van Loen.
    • 8 december » Marco van Basten maakt namens Ajax vijf doelpunten in 24 minuten in de wedstrijd tegen Sparta.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1974 » Frits Peutz (78), Nederlands architect
  • 1980 » Loes van Overeem (72), Nederlandse vrijwilligster van het Rode Kruis
  • 1980 » Jacques Besançon (39/40), Nederlands regisseur
  • 1985 » Maurice Roy (80), Canadees kardinaal
  • 1991 » Gene Roddenberry (70), Amerikaans sciencefictionschrijver en televisieproducent
  • 1995 » Andrés Aguilar Mawdsley (71), Venezolaans rechtsgeleerde, hoogleraar, diplomaat, politicus en rechter

Over de familienaam Jagt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jagt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jagt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jagt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I367428.php : benaderd 5 januari 2026), "Lammert Jagt (1912-1985)".