Stamboom Klavers » Sjoerd Schaart (1917-1992)

Persoonlijke gegevens Sjoerd Schaart 


Gezin van Sjoerd Schaart

Hij is getrouwd met Riksiena Henderika Karsten.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1944 te Emmen, Drenthe, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Notities over Sjoerd Schaart

Beroep: 1944 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjoerd Schaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjoerd Schaart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjoerd Schaart

Arend Schaart
1843-1916
Antje Glas
1855-1940
Jan Schaart
1890-1977
Janke Postuma
1895-1944

Sjoerd Schaart
1917-1992

1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 1263
  2. - Jurjen de Boer -
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1917 lag tussen 4,8 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
  • De temperatuur op 13 mei 1944 lag tussen 8,9 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
    • 6 juni » Tweede Wereldoorlog: D-Day in Normandië.
    • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
    • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
    • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
    • 28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
  • De temperatuur op 18 januari 1992 lag tussen 4,1 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Huis ten Bosch, een Japans attractiepark met diverse nagebouwde Nederlandse gebouwen, wordt geopend.
    • 28 maart » Benoeming van de Belg Henri Lemaître tot nuntius in Nederland.
    • 29 april » Het Oekraïens voetbalelftal speelt de allereerste officiële interland uit de geschiedenis. In Oezjhorod verliest de ploeg met 3-1 van Hongarije, onder meer door twee treffers van Feyenoord-aanvaller József Kiprich.
    • 9 september » In Kopenhagen wordt het nationale voetbalstadion Parken officieel geopend.
    • 28 september » Een Airbus A300 stort neer bij Kathmandu (Nepal). Alle 167 inzittenden, onder wie 14 Nederlanders, komen om het leven. Het was een vlucht van Pakistan International Airlines en was opgestegen vanuit Karachi.
    • 13 december » Alle 37 inzittenden van een Fokker F-27 komen om het leven, als het vliegtuig in het oosten van Zaïre tegen een berg vliegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schaart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schaart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schaart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schaart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I363308.php : benaderd 9 januari 2026), "Sjoerd Schaart (1917-1992)".