Stamboom Klavers » Bernardus Gradus Hemel (1915-2014)

Persoonlijke gegevens Bernardus Gradus Hemel 


Gezin van Bernardus Gradus Hemel

Hij is getrouwd met Cornelia Geertruida Goes.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1943 te Bunnik, Utrecht, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Gradus Hemel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Gradus Hemel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Gradus Hemel

Herm Hemel
± 1845-< 1899
Berendina Bruins
± 1846-????
Nicolaas Maatje
± 1840-1911
Aleida Maatje
1878-????

Bernardus Gradus Hemel
1915-2014

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1915 lag tussen 1,1 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 19 augustus 1943 lag tussen 14,3 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
    • 6 juni » Eerste transport van kinderen vanuit Kamp Vught naar Sobibór, waar zij een dag na aankomst worden vergast. Dit betrof kinderen in de leeftijdcategorie van 0 tot en met 3 jaar, een dag later gevolgd door een groep kinderen van 4 tot 16 jaar. Totaal aantal: ruim 1200 kinderen.
    • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
    • 12 oktober » De nazi-koning Tomislav II van Kroatië doet troonsafstand.
    • 13 december » Als wraak voor vermeende steun aan het verzet moordt een Duitse legereenheid de gehele mannelijke bevolking van het Griekse stadje Kalavryta uit.
    • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld
  • De temperatuur op 31 maart 2014 lag tussen 9,4 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (44%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Uit handen van Herman Van Rompuy, voorzitter van de Europese Raad, neemt voetballer Thorgan Hazard van Zulte Waregem in de AED Studios in Lint de Belgische Gouden Schoen 2013 in ontvangst.
    • 24 maart » In de Nederlandse stad Den Haag wordt de Nuclear Security Summit 2014 gehouden, een internationale topconferentie met als onderwerp het voorkomen van nucleair terrorisme.
    • 25 april » Judoka's Dex Elmont en Kim Polling behalen in Montpellier de Europese titel in hun gewichtsklasse.
    • 17 mei » In Laos komen 22 mensen om het leven als een vliegtuig neerstort in de rivier de Mekong. Onder hen de minister van Defensie Douangchay Phichit.
    • 27 november » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor een wereldkampioenschap.
    • 28 december » Indonesia AirAsia-vlucht 8501, een Airbus A320 van de Indonesische luchtvaartmaatschappij Indonesia AirAsia met aan boord 155 passagiers en zeven bemanningsleden, verdwijnt van de radar boven de Javazee. Voor de kust van Borneo worden twee dagen later wrakstukken en vervolgens ook lichamen gevonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Vivien Leigh, Brits actrice († 1967)
  • 1914 » Arno Nicolaï, Nederlands architect en stedenbouwkundige († 2001)
  • 1916 » Edmund Hlawka, Oostenrijks wiskundige († 2009)
  • 1920 » Douglass North, Amerikaans econoom († 2015)
  • 1920 » Robert Drinan, Amerikaans rechtsgeleerde, predikant, politicus en mensenrechtenactivist († 2007)
  • 1920 » Theo van Gogh, Nederlands verzetsstrijder († 1945)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hemel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hemel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hemel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hemel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I361559.php : benaderd 22 februari 2026), "Bernardus Gradus Hemel (1915-2014)".