De temperatuur op 22 mei 1938 lag tussen 6,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
Dag van overlijden 27 februari 2015
De temperatuur op 27 februari 2015 lag tussen -0,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
1 januari » Litouwen schakelt over naar de euro en wordt het negentiende lid van de eurozone.
25 februari » De KRO-NCRV zendt de 100e aflevering uit van de Britse detective-serie Midsomer Murders.
6 juli » Yanis Varoufakis treedt af als Minister van Financiën van Griekenland.
1 augustus » De 1750ste aflevering van het wekelijkse radioprogramma Nieuwsshow werd uitgezonden.
11 augustus » UEFA Super Cup in Tbilisi tussen FC Barcelona en Sevilla FC.
16 augustus » In Indonesië wordt een passagiersvliegtuig vermist. Het is verdwenen in provincie Papoea. Het toestel, type ATR 42 Turboprop, heeft 54 personen aan boord.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I359473.php : benaderd 7 maart 2026), "Geertruida "Gé" Houkes (1938-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.