Stamboom Klavers » Immigje van den Berg (1898-1982)

Persoonlijke gegevens Immigje van den Berg 


Gezin van Immigje van den Berg

Zij is getrouwd met Jannes Gritter.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1916 te Havelte, Drenthe, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Annigje Gritter  1916-2002 
  2. Remmelt Gritter  1919-1944
  3. Pauwel Gritter  1922-1979 
  4. Geertje Gritter  1923-< 2016 
  5. Albert Jan Gritter  1925-< 2024 
  6. Roelof Gritter  1927-1997 
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Immigje van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Immigje van den Berg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Immigje van den Berg

Jan van den Berg
± 1823-????
Hendrikje Harink
± 1824-????
Antje de Boer
1867-????

Immigje van den Berg
1898-1982

1916
Geertje Gritter
1923-< 2016

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 maart 1898 lag rond de 5,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 15 september 1916 lag tussen 5,9 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
  • De temperatuur op 18 november 1982 lag tussen 7,2 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 6 juni » De invasie van Libanon begint als Israëlische troepen Libanon binnentrekken.
    • 17 augustus » Productie van de eerste Compact Disc ter wereld door het Philipsonderdeel Polygram.
    • 11 september » Tijdens een airshow in Mannheim stort een legerhelikopter Giant CH-47 Chinook neer op een autoweg; alle 46 inzittenden komen om.
    • 21 september » Premier Robert Mugabe van Zimbabwe dreigt politieke dissidenten en rebellen met het instellen van krijgsraden en het vormen van vuurpelotons.
    • 9 november » Paus Johannes Paulus II sluit zijn tiendaagse rondreis door Spanje af in Santiago de Compostella.
    • 7 december » In de Verenigde Staten wordt voor het eerst een dodelijke injectie toegepast bij het ten uitvoer brengen van de doodstraf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Berg


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I356040.php : benaderd 9 januari 2026), "Immigje van den Berg (1898-1982)".