Stamboom Klavers » Johan Jozef Mestemaker (1920-2008)

Persoonlijke gegevens Johan Jozef Mestemaker 


Gezin van Johan Jozef Mestemaker

Hij is getrouwd met Suzanna Maria Scholte.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1946 te Emmen, Drenthe, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Johan Jozef Mestemaker

Beroep: 1946 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Jozef Mestemaker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Jozef Mestemaker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Jozef Mestemaker

Johan Jozef Mestemaker
1920-2008

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1920 lag tussen 0,6 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
  • De temperatuur op 22 januari 1946 lag tussen -4,6 °C en -2,1 °C en was gemiddeld -2,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
    • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
    • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
    • 26 juni » In Harkema wordt de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Harkemase Boys opgericht.
    • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
    • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
  • De temperatuur op 26 november 2008 lag tussen -2,3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 10 april » De feministische protestgroep FEMEN wordt opgericht.
    • 1 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub FC Vestsjælland.
    • 2 juli » de Frans-Colombiaanse politica Íngrid Betancourt wordt bevrijd uit handen van de FARC-rebellen
    • 21 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vierde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Brazilië in de finale met 1-0 te verslaan.
    • 19 december » Het Belgische kabinet Leterme I valt vanwege het Fortis-dossier.
    • 31 december » De Europese Unie stuurt zes marineschepen naar Somalië om te helpen bij de bestrijding van piraterij in de Golf van Aden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Jimmy Kruger, Zuid-Afrikaans minister en president van de Senaat († 1987)
  • 1918 » Mike Wallace, Amerikaans journalist, tv-presentator en mediapersoonlijkheid († 2012)
  • 1920 » Richard Adams, Brits schrijver († 2016)
  • 1921 » Sophie Scholl, Duits verzetsstrijdster († 1943)
  • 1922 » Simon van Trirum, Nederlands operazanger, tenor († 1992)
  • 1923 » Claude Piéplu, Frans acteur († 2006)

Bron: Wikipedia

  • 2006 » Cri Stellweg (84), Nederlands columniste en schrijfster
  • 2006 » Isaac Gálvez (31), Spaans wielrenner
  • 2008 » Edna Parker (115), Amerikaans oudste mens ter wereld
  • 2008 » Christian Fechner (64), Frans filmproducent
  • 2008 » Edwin Salpeter (83), Amerikaans astrofysicus
  • 2009 » Pia Beck (84), Nederlands jazzpianiste

Over de familienaam Mestemaker


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I352025.php : benaderd 12 maart 2026), "Johan Jozef Mestemaker (1920-2008)".