Stamboom Klavers » Ybele Bruinsma (1927-2010)

Persoonlijke gegevens Ybele Bruinsma 


Gezin van Ybele Bruinsma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ybele Bruinsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ybele Bruinsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ybele Bruinsma

Geesje Stoker
1887-1953

Ybele Bruinsma
1927-2010


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - advertentie overlijden 17-1-2010 van Ybele Bruinsma

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1927 lag tussen -0,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 17 januari 2010 lag tussen 0,8 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » De Burj Khalifa in Dubai, met 828 meter het hoogste gebouw ter wereld, wordt geopend.
    • 28 januari » Cindy Klassen wordt de beste schaatsster ooit op de Adelskalender.
    • 23 februari » Leiders uit Latijns-Amerika en de Caraïben verenigen zich in een regionaal economisch blok waar Canada en de Verenigde Staten buiten zijn gelaten.
    • 28 april » De Nederlandse voetbalclub SC Veendam vraagt faillissement aan.
    • 1 augustus » De Nederlandse soldaten van de operatie Task Force Uruzgan beginnen met hun terugtrekking uit de Afghaanse provincie Uruzgan.
    • 8 november » De Franse schrijver Michel Houellebecq wint de Prix Goncourt voor La Carte et le Territoire.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1924 » Clara Haesaert, Vlaams dichteres († 2018)
  • 1924 » Jef Deyaert, Belgisch kunstschilder († 2012)
  • 1925 » Hein Mader, Nederlands beeldend kunstenaar († 2011)
  • 1927 » Johan Ballegeer, Belgisch historicus en jeugdschrijver († 2006)
  • 1927 » Will Ferdy, Belgisch zanger
  • 1930 » Maria Àngels Anglada i d'Abadal, Catalaans dichteres en romanschrijfster († 1999)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bruinsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruinsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruinsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruinsma (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I350868.php : benaderd 17 januari 2026), "Ybele Bruinsma (1927-2010)".