Stamboom Klavers » Johannes Hendrikus Eisink (1920-< 2019)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus Eisink 


Gezin van Johannes Hendrikus Eisink

Hij is getrouwd met Hendrika Maria Gorkink.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1946 te Winterswijk, Gelderland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Notities over Johannes Hendrikus Eisink

Beroep: 1946 fabriekarbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrikus Eisink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hendrikus Eisink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus Eisink

Jannes Eisink
± 1864-< 1919
Lucas Bunt
1868-1956
Saakje Bunt
1896-1972

Johannes Hendrikus Eisink
1920-< 2019

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 224
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 140

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1920 lag tussen -1,5 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 30 juli 1946 lag tussen 12,2 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
    • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
    • 11 april » Instelling van de bisschoppelijke hiërarchie in China door Paus Pius XII met 20 aartsbisdommen en 79 bisdommen.
    • 1 mei » Encycliek Deiparae Virginis Mariae van paus Pius XII over de Tenhemelopneming van Maria.
    • 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
    • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Beyers Naudé, Zuid-Afrikaans blanke predikant en strijder tegen het apartheidsregime († 2004)
  • 1916 » Milton Babbitt, Amerikaans componist († 2011)
  • 1917 » Else Lindorfer, Nederlands kunstschilder († 1965)
  • 1917 » Shigeo Sugiura, Japans zwemmer († 1988)
  • 1918 » Peter Poreku Dery, Ghanees kardinaal en aartsbisschop van Tamale († 2008)
  • 1919 » Antônio Olinto, Braziliaans schrijver († 2009)

Over de familienaam Eisink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eisink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eisink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eisink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I350291.php : benaderd 3 maart 2026), "Johannes Hendrikus Eisink (1920-< 2019)".