Stamboom Klavers » Geert Rademaker (1918-< 2017)

Persoonlijke gegevens Geert Rademaker 


Gezin van Geert Rademaker


Notities over Geert Rademaker

Beroep: 1936 landarbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Rademaker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Rademaker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Rademaker

Sikke Oosting
± 1853-< 1906
Albertien Greving
± 1854-????

Geert Rademaker
1918-< 2017


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juli 1918 lag tussen 13,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 12,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Isaäc Arend Diepenhorst, Nederlands hoogleraar strafrecht en politicus († 2004)
  • 1916 » Vladimir Demichov, Sovjet-Russisch wetenschapper en pionier op het gebied van orgaantransplantatie († 1998)
  • 1917 » Henri Salvador, Frans zanger en muzikant († 2008)
  • 1918 » Bram van Leeuwen, alias Prince de Lignac, Nederlands ondernemer († 2001)
  • 1918 » Lia Dorana, Nederlands actrice († 2010)
  • 1918 » Nelson Mandela, Zuid-Afrikaans oppositieleider en president († 2013)

Over de familienaam Rademaker


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I348692.php : benaderd 9 januari 2026), "Geert Rademaker (1918-< 2017)".